Fun Boat

Turizm Amaçlı Sportif Su Üstü Eğlence Sistemi

 

Fun Boat, deniz, göl, gölet, akarsu vb. su merkezli sosyal yaşam ya da özel kullanım alanlarında eğlence ve spor amaçlı kullanım için özel olarak tasarlanmış, çoklu işleve sahip yeni nesil aktivite platformudur.

Dönemsel kullanıma uygun, kurulum ve taşınması pratik, uygulamada hedef kitle ve müşterilerinize daha önce tecrübe edinmedikleri keyif ve heyecanı yaşatması hedeflenen ürünümüz, hesaplı fiyatı ile yenilikçi ve girişimci ruha sahip işletmeler ve yatırımcılar için de oldukça karlı bir yatırımdır.

Çocuklar ve yetişkinlerin eş zamanlı kullanımına uygun olarak tasarlanan Fun Boat, su sporları festivallerinden, otellere, plaj işletmelerinden belediyelere kadar birbirinden farklı kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Fun Boat

Nerelerde Kullanılabilir ?

 

Fun Boat modüler yapısı, kurulum ve servis desteği, pratik kurulumu ile ülke sınırları içerisinde yer alan talep edeceğiniz, derinliği 2 metre’nin üzerinde, sahil kıyıları, akarsular, göller, göletler, barajlar kısacası suyun bulunduğu her alanda yer alabilir.

Fun Baot, geleceği gören, girişimci ve yenilikçi; müşterilerini alternatif hizmetler, yenilikler ile bir araya getiren tüm lider ve öncü işletmelerde kullanılabilir.

Image module
Image module

Adrenalin Merkezleri

Adrenalin arayan müşterileriniz için mobil bir eğlence dünyası. Satın alma süreci sonrası ek masraf gerektirmeyen özelliği ile dönemsel kazancınıza yönelik başarılı bir gelir olarak planlayabilirsiniz.

Çekim ve cazibe merkezi gelecek işletmenizde, sosyal yaşam ve hedef kitlenin tüketim alışkanlıklarının desteklenmesi sağlanacak.

Image module

Güneş, Kum ve Fun Boat

Günlük misafirler dışında dinlenme, stres atma, keyifli bir tatil geçirme amacındaki yerli & yabancı misafirleriniz özellikle de tatilinde farklı etkinlikler, yenilikler bekleyen spor ve eğlence tutkunu kişiler için işletmenize Fun Boat Platformları ile artı bir değer katabilirsiniz.

Platform AR-GE sürecinde, satış hedef kitlesi içerisinde yer alan işletmelerin büyüklüğü değerlendirerek aynı anda 40 kişinin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Image module

Suyun Olduğu Her Yerde

Akıllı ve kazandıran uygulama Fun Boat, sadece denizlerde değil aynı zamanda ülkemizde hızla gelişmekte olan iç su kaynaklarımız üzerinde yer alan işletmelerin ve spor okullarınında kullanıma uygun olarak piyasaya sunulmuştur.

Gelişmekte olan su sporları yada her geçen gün cazibe merkezi haline gelen göl, gölet kenarında yer alan işletmelerin imajına ve bilinirliğine katkıda bulunacak önemli bir uygulama. Farklı kullanım amaçları ile hedef kitleniz üzerinde farkındalık yaratın, işletme gelirlerinizin arttırılması için yeni bir çalışma alanını bünyenize dahil edin

Image module

İmage ve Prestijinizi Arttırın

Sabit işletme ve spor merkezleri dışında, ülke genelinde farklı alanlarında geniş kitlelere ya da özel seçilmiş gruplara yönelik su merkezli etkinlikler düzenleyen ajanslar için yenilikçi, alternatif, heyecan dolu akıllı bir çözüm ortağı olarak Fun Boat göreve hazır.

Kurulum kolaylığı, mobil taşıma ve düşük kapasiteli depolama ile maliyetinden fazlasını kazandırırken, rekabetçi sektörde hizmet ve markanızın güç, imaj ve prestijini destekleyecek

Dönemsel olarak kullanımı tamamlanan ürünün depolanması için; isteğe bağlı olarak işletme personeline kurulum ve söküm süreçleri için uygulamalı oryantasyon sunularak zaman, iş gücü tasarrufu yapılabilir.

 

Satış sonrası süreçte servis ekibimiz, teknik destek konusunda hizmetinizde olacaktır.
Fun Boat Modülerdir.
Depolama Avantajı
Modüler parçaları ile Fun Boat depolama sahanızda minimal ölçeklerde kullanımı ile işletmenizi ve iş gücünüz yormadan, hizmet sunacaktır.
Image module
Satış Ofisi

İnönü Mah. Kartal Cad.No:38
Ataşehir – İstanbul

Telefon

Email

Fabrika

Yeni Mahalle Yolu 4408 Sokak no:7 Sarıçam – Adana

Image module